piątek, 12 grudnia 2014

Bosch(e) co za warsztaty!W minioną sobotę uczestniczyłam w warsztatach stolarskich dla blogerów organizowanych przez ekipę Wkreceniwdom.com.pl oraz markę Bosch Zielony. Warsztaty odbyły się w stolarni Wióry Lecą.

Się działo! Chyba nie muszę mówić, że na warsztaty leciałam jak na skrzydłach ;) Uwielbiam wszelkiego rodzaju wyrzynarki, wkrętarki, szlifierki i tym podobny sprzęt. Na widok narzędzi mam motylki w brzuchu, a oczami wyobraźni widzę co mogłabym za pomocą ów sprzętu zrobić.
Wiecie, że kiedyś moim marzeniem było robienie mebli?

Wracając do warsztatów...dobrze było się spotkać z innymi pozytywnie zakręconymi ludźmi w świecie realnym ;) Na początku Paweł i Kasia przedstawiciele marki Bosch Zielony pokazali nam elektronarzędzia i powiedzieli co do czego. Reszta należała do nas...

Prace przebiegały w dwóch grupach. Jedna robiła garaż dla samochodów (Kasia, Magda, Ania, Diana) druga domek dla lalek (Ania, Ewa Rafał i ja). Nasze projekty trafiły do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Przy technicznych zagwozdkach pomagali nam Kasia i Michał, którzy prowadzą stolarnię Wióry Lecą.
Prace projektowe
Dziękuję bardzo Ekipie Wkreceiwdom.com.pl, firmie Bosch oraz naszym gospodarzom z Wióry Lecą za świetny klimat, zaproszenie oraz zestaw "Perfekcyjnej Pani Domu" ;)

Do następnego...
Aga

4 komentarze:

 1. Agnieszka,
  świetnie wyglądasz! i widzę, że była niezła zabawa :)
  pozdrawiam Hania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo za komplement Haniu :) Zabawa była przednia, to fakt!
   I tyle cudownego sprzętu!!! Czułam się jak w raju :)

   Usuń
 2. No to co ja mogę dodać - dzięki za zabawę :))) Ale nasz domek i tak najładniejszy ;)

  OdpowiedzUsuń

Co o tym myślisz?