niedziela, 19 lipca 2015

Ach ten internet!Jedni w internecie widzą same zagrożenia... uzależnienie od internetu, pedofilia, zabicie twórczości i bierność u dzieci, odmózgowienie i długo by tu można było wymieniać. Nie neguję tego, bo zagrożenia w sieci są, jak wszędzie zresztą. 

Zadziwia mnie jednak ilu kreatywnych ludzi można tu spotkać, albo Ci ludzie spotykają nas ;)  Ile wspólnie można zdziałać! Świat staje się niewielki, horyzonty się poszerzają, kraje i kultury przybliżają, granice (państw! nie te moralne) przestają istnieć... Najbardziej lubię, gdy internetowych znajomych spotykam w realnym świecie, kiedy możemy coś razem zdziałać twarzą w twarz... i właśnie tak było z Blamką, która znalazła nas w odmętach internetu i zaprosiła na warsztaty. Okazało się, że mamy do siebie całkiem blisko... Tym sposobem spędziliśmy bardzo owocny piątek wśród pól, lasów i gromadki dzieci wspólnie tworząc marionetki, grając na bębnach i budując szałas! 

Dzięki Blamka za zaproszenie, wspólnie spędzony czas i moc pozytywnej energii!!!

Miłej niedzieli :)

P.S. Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie >>KLIK<<

* część zdjęć Blamka Rylewicz

4 komentarze:

  1. Internet to kopalnia możliwości. Jeżeli używa się go z głową, to naprawdę świetna sprawa i można spotkać zaskakujących ludzi

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastycznie! Ale się działo :-)

    OdpowiedzUsuń

Co o tym myślisz?