czwartek, 31 grudnia 2015

Ostatni dzień starego roku...Ostatni dzień starego roku... wiem Ameryki nie odkryłam ;) Czas podsumowań i postanowień noworocznych... tych ostatnich robić nie lubię, zawsze mam wrażenie, że jak coś postanowię to trudniej mi to zrealizować ;) Też tak macie? Wolę od razu działać...

Podsumowania też raczej robię na bieżąco... ale muszę Wam powiedzieć, że to był dla mnie wspaniały twórczy rok! Blog powstał na początku 2011 i najpierw wrzucałam tu zdjęcia moich wytworów, rzadko pojawiały się instrukcję DIY, a wpisy pojawiły się raz na ruski rok... w tym roku jednak pisałam regularnie, z konkretnym przesłaniem. 
Chcę pokazywać, że aby tworzyć różne rzeczy na własne potrzeby nie trzeba mieć talentu. Wystarczy poznać daną technikę, spojrzeć jak wykonać daną rzecz krok po kroku i wziąć się do roboty!Czy mi się to udaje? Tu odpowiedź należy raczej do Was, moich czytelników! Dostaję od Was dowody w postaci komentarzy i zdjęć Waszych prac, które powstały na podstawie moich instrukcji i muszę Wam powiedzieć, że jest to najcudowniejszy prezent i niesamowity kop do dalszego działania! Dziękuję Wam bardzo!
Po rosnących statystykach wiem, że zaglądacie tu z miesiąca na miesiąc coraz liczniejszym gronem i cieszę się z tego niezmiernie.

W tym roku odkryłam też jak wspaniała jest blogosfera i jaką niesamowitą moc mają spotkania blogerów. Fajnie spotkać w realu ludzi, których odwiedza się często w internetach. Takich samych zapaleńców i wariatów ;) Wdzięczna jestem też firmom, które zgłaszają się do mnie, aby razem przez chwilę podziałać, stworzyć jakiś fajny projekt. Do tej pory podziwiałam takie akcje na innych blogach, teraz sama mogę w nich uczestniczyć.

Ciekawym doświadczeniem była współpraca z Homebook.pl, gdzie nakręciliśmy trzy filmiki DIY. Moje pomysły pojawiły się także w prasie drukowanej Czas na Wnętrze i Weranda Country, co też bardzo mnie cieszy. Miłą niespodzianką była współpraca z pasart.pl firmą, którą znam prawie od początku jej istnienia i jestem jej wierną klientką. Kochani! Dziękuję Wam za Waszą obecność, za to, że razem ze mną tworzycie to miejsce, za wszystkie pytania, maile, za komentarze, zdjęcia Waszych prac, wszystkie lajki i udostępnienia na facebooku i Instagramie i proszę o więcej i więcej <3

Życzę Wam abyście w Nowym Roku nie bali się podejmować wyzwań oraz wychodzić poza strefę własnego komfortu, bo wtedy jest szansa na rzeczy przekraczające nasze najśmielsze oczekiwania i wszelką wyobraźnię!

Ściskam Was
Aga


13 komentarzy:

 1. Wspaniale, prawda? Gratuluję i życzę więcej i więcej!:-) :-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak! Dzięki siostro w działaniu ;* Tobie też więcej więcej!

   Usuń
 2. Agnieszko, jeszcze więcej ciekawych pomysłów Ci życzę na ten nowy rok :) Niech się darzy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił Ci wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, spełnił marzenia i przyniósł dobre chwile w życiu codziennym oraz zawodowym. Życzy Pastelowy domek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo zdrowia, mnóstwa nowych pomysłów w tym Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Aga, oby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego! Samych pogodnych dni i sukscesów w sferze blogowej i nie tylko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Olu :* Niech tak będzie! Radości i pomyślności...

   Usuń
  2. Dzięki Olu :* Niech tak będzie! Radości i pomyślności...

   Usuń
 6. Aga, to był fajny rok, za co Ci bardzo dziękujemy. Miło nam było z Tobą współpracować, czekamy na powtórkę i trzymamy kciuki za to, by 2016 rok był jeszcze lepszy ;)!

  Załoga Pasart.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Kochani! Mi również było miło, do następnego :*

   Usuń

Co o tym myślisz?