piątek, 18 marca 2016

4 pomysły na ozdoby wiosenno - wielkanocneW tym roku jakoś nie mam weny do ozdób wielkanocnych, a raczej powinnam powiedzieć nowych ozdób wielkanocnych. Pewnie podobnie jak w zeszłym roku zrobię wieniec z gałązek brzozy, a stół wielkanocny ozdobi mech, przepiórcze jaja i pióra oraz sporo wiosennych kwiatów.
W przyszłym tygodniu planuję jedną szybką instrukcję i na tym chyba się skończy... 
Aby nie było tak mało twórczo i smętnie pragnę Wam przypomnieć w jednym wpisie moje zeszłoroczne pomysły - takie małe kompendium ;)

Wieniec wiosenno - wielkanocny


BaranekDekoracje wiosenno - wielkanocneObrazek z zającemA Wy w jakim klimacie planujecie wielkanocny stół?

Kochani! Ledwo co skończył się jeden konkurs Gala Twórców 2015 (za wszystkie głosy jeszcze raz bardzo Wam dziękuję), a zgłosiłam się do kolejnego, trochę bardziej niszowego Szyciowy Blog Roku 2015 w kategorii DIY.
W tym konkursie zwycięzców wybiera jury - taką formę lubię najbardziej.  
Równolegle z obradami jury trwa głosowanie internautów, czyli Was moi mili :) Jeśli podoba się Wam to co robię możecie dać swój głos wsparcia i uznania o <<TU>> (głosować można codziennie do 21.03)

Głosując macie szansę na wylosowanie jednego z 50 poradników Łucznika: "Proste i modne szycie", "Uszyj w jedno popołudnie", "Patchwork krok po kroku". Także i dla Was coś przyjemnego :)

Dzięki za każdy głos i także życzę Wam wygranej w postaci poradnika! :)

Do miłego!


3 komentarze:

  1. Głos już oddałam koło południa i zastanawiałam się dlaczego nic nie wspominasz o tym na blogu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki Kochana :* Ech, tak dbam o swoje interesy, ale nadrabiam zaległości ;)

      Usuń

Co o tym myślisz?