środa, 31 sierpnia 2016

Plan lekcji do pobrania


Plan lekcji nad biurkiem ułatwia planowanie i naukę, to chyba oczywiste.


Dzisiejszy wpis zawdzięczacie moim szkolnym dzieciom, które takiego planu nader potrzebowały. Znalazłam w internetach wzory idealne - podobające się mi, a co najważniejsze dzieciakom - takie, których nie trzeba zamawiać, nie znajdziecie ich w żadnym sklepie - wystarczy je wydrukować. 
Trzy autorki 9 wzorów. W różnej stylistyce i tematyce, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Chłopcy i dziewczynki.

Najpierw natknęłam się na plany lekcji projektu Kai, która prowadzi blog Piafka. W tym miejscu znajdziecie mnóstwo inspiracji. A <<TU>>  pobierzecie 3 wzory planu lekcji, m.in. ten z ośmiornicą, który wybrał Antoni. Podobał mu się także z kaktusami... także wybór nie był taki oczywisty.Kolejnym bardzo kreatywnym i inspirującym miejscem w sieci jest My Pink Plum stworzone przez Magdę. Jeśli lubicie grafiki, to tu poczujecie się jak w raju! Magda udostępnia do pobrania sporo materiałów. To u niej Zuzia znalazła leśny plan lekcji. <<TU>> znajdziecie 3 wzory z edycji 2016, a jeśli post przeczytacie dokładnie, to 3 kolejne staną Wam przed oczyma.


Jakbyście mieli mało, to znalazłam jeszcze jedną zdolną babeczkę - Kingę. Prowadzi Pracownię Bajkowo. Kinga także ma dla Was 3 propozycje planów lekcji. Koci, we flamingi i Star Wars.
Kto lubi kolorowanki ręka do góry! W takim razie weźcie stos kartek do drukarki i buszujcie u Kingi.Dziewczyny prowadzą także bujne życie na FB. Aby nie opuściły Was żadne nowinki dajcie im kciuka w górę.

Potrzebne materiały:
- kartka A4;
- drukarka.

Na koniec fotka zza kulis...
Oczywiście artystyczny nieład. Tym razem w sesji towarzyszyła mi Łucja. Reszta towarzystwa sprzątała swój pokój.Jestem ciekawa czy Wasze dzieciaki, albo Wy sami korzystacie z drukowanych planów lekcji i czy wcześniej zaglądaliście do dziewczyn?

* Część zdjęć pochodzi z blogów My Pink Plum oraz Pracownia Bajkowo. 

6 komentarzy:

 1. Piękne! Moja córka idzie na razie tylko do przedszkola, ale gdyby szła do szkoły, pobrałabym wszystkie :) Pozdrawiam. Sylwia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szybko zleci ;) Osobiście miałabym duży dylemat, który wybrać... i zmieniałabym co miesią ;)

   Usuń
 2. Jako, ze jesteśmy w temacie ośmiornic to wiadomo, który bym wybrała:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne są....Szkoda, że za moich czasów takich nie było..Aż szkoda, że Basia chodzi tylko do przedszkola...

  OdpowiedzUsuń

Co o tym myślisz?